Statystyki Onet.pl Radosław Małysa | kreatywność co dnia
Radosław Małysa kreatywność co dnia
O Autorze
Radosław Małysa

Kim jestem? Serce podpowiada, że zwycięzcą, ale głowa dobrze wie, że jestem grafikiem. Moich usług nie można zamknąć w kilku słowach, bowiem szerokie spektrum mojej działalności obejmuje kilka kluczowych dla dzisiejszej branży internetowej kategorii. O tym natomiast nieco później.

Kliencie, po co Cię tutaj sprowadziłem? Chcę nawiązać prostą współpracę. Zlecasz mi projekt, ja go realizuję, Ty cieszysz się z efektów. Nie ukrywam, że szukam stałej współpracy, ale oddzielne, nieregularne projekty także będą przyjmowane z ogromnym uśmiechem i zaangażowaniem!

Nie ma rzeczy, których się nie podejmuję, no chyba, że kafelkowanie łazienek, tutaj mam wątpliwości co do swoich umiejętności. Jeśli kolejny pracownik w firmie to za dużo, to zdradzę Ci, że wiem czym są faktury vat i chętnie Ci taką wystawię, jeśli tylko sobie życzysz.

Pracuję zdalnie, z własnego, małego mieszkanka, dlatego nie musisz szykować mi nowego stanowiska komputerowego gdzieś za Juką w firmowym korytarzy. Nie stracisz na mnie ani filiżanki kawy, ani nawet łyżeczki cukru! Nie wymagam od Ciebie żebyś wiedział czego chcesz! Jeśli planujesz wdrożyć projekt i nie wiesz do końca jaki kształt ma przybrać, konsultacja ze mną może rozwiać Twoje wątpliwości.

Dlaczego ja, a nie grafik z korporacji, który dorabia freelancerką po godzinach, albo co gorsza agencja reklamowa? Po pierwsze, dlatego, że ja żyję z grafiki, jestem dyspozycyjny i wkładam całe swoje serce w projekty, które mają ściśle zaplanowany deadline! Po drugie, angażowanie agencji reklamowych do pojedynczych lub mniejszych projektów może wiązać się z wydłużonym czasem realizacji zamówienia.

Zdecydowałeś się? To świetnie! Miło z Twojej strony. Skontaktuj się ze mną za pomocą wiadomości zwrotnej (malysa.radoslaw@gmail.com) w wątku, w którym zaprosiłem Cię do współpracy, bądź zadzwoń pod numer 609311167, a ja posłucham co masz do powiedzenia.
Kod / Miasto Ulica / numer Telefon Email